Sanja Karasman

Sanja patří mezi nejtalentovanější vlasové specialisty z Chorvatska. Poté, co nabrala zkušenosti u řady firem a značek, se stala součástí týmu Subrina Professional. Zde nyní působí na pozici kreativní manažerky a zodpovídá za vzdělávání a školení nových kadeřníků. Zároveň je autorem několika kolekcí a kalendářů Subrina Professional.

Kolekce a kalendáře, které Sanja tvořila pro značku Subrina Professional, můžete zhlédnout zde.

Sanja má za sebou velké množství seminářů, na kterých vyniká jak teoretickými znalostmi, tak praktickou ukázkou. Je neuvěřitelně precizní a orientovaná na detail – obě tyto vlastnosti jsou nezbytné pro vytváření úžasných účesů. Její znalosti a praktické zkušenosti jsou vždy okořeněny kreativní individuální notou, která z její práce činí umění.

A jakou radu má Sanja pro nové ambiciózní kadeřníky? „Vynikněte a buďte výjimeční. Dnes se každý snaží být jiný a nakonec všichni vypadají a chovají se stejně. Nemusíte se snažit být jiní. Jste to, co jste. Najděte nejprve sami sebe a ostatní vás za to ocení. Každý chce být originálem, ale nakonec napodobuje ty, kteří se něčím proslavili, takže je stejně jejich kopií.“