E-shop

Soutěže

2022

Roční bonus

Rok se s rokem sešel a jako každý rok, tak i letos, jsme potěšili 5 výherců ročního bonusu Subrina clubu. Z výhry v podobě digitálního fénu ETI se mohou těšit tito výherci:

 • Jitka Dedková
 • Lenka Nečasová
 • Veronika Pořízková
 • Gabriela Zbranková
 • Kateřina Drábková

Výhercům srdečně gratulujeme a už nyní sbírejte body pro tento rok, neboť se štěstí může příště usmát právě na vás.

2021

Roční bonus

I přes koronavirovou situaci jsme také letos obdarovali 5 šťastlivců Subrina clubu, kteří se mohou těšit z ročního bonusu ve formě výhry profesionálního digitálního fénu ETI. Výhercům blahopřejeme:

 • Daniela Dvořáková
 • Renata Klimešová
 • Jana Valešová
 • Alena Schwabenická
 • Markéta Vohradníková

2020

Soutěž s novou stylingovou řadou Style – ŘÍJEN 2020

S nástupem nové stylingové řady Style jsme pro vás připravili SOUTĚŽ o produkty Subrina Professional. Co pro to musíte udělat? Kupte si 10 ks výrobků řady STYLE se slevou 20 % (Heat protect spray, Blow-dry spray, Volume foam, Blow-dry lotion, Modeling cream, Wax, Hair gel, Volume powder, Hair spray flexible, Hair spray strong) v říjnové akci a kromě stylové látkové tašky s logem Subrina Professional, kterou získáte zcela ZDARMA, naleznete u objednaného zboží také slosovatelnou kartičku. Po vyplnění vašich kontaktních údajů zašlete kartičku do 15. listopadu 2020 na poštovní adresu ILIRIJA CZ, Pražská 343/20, 674 01 Třebíč nebo vyfocenou na e-mail info@subrinaprofessional.cz. Soutěž trvá od 1. října 2020 do 31. října 2020. Dne 16. listopadu 2020 vylosujeme 3 výherce, kteří získají výhry v hodnotě 5000 Kč (1. místo), 3000 Kč (2. místo) a 2000 Kč (3. místo) na výběr libovolných produktů značky Subrina Professional. Výherce zveřejníme na této stránce ihned po vylosování výherců.

Výherci soutěže s novou stylingovou řadou Style:

 1. místo: Romana Kostková
 2. místo: Veronika Pořízková
 3. místo: Jana Stašková

2019

Roční bonus

Jako každý rok, i letos jsme vybrali pět šťastlivců, kteří byli odměněni za věrnost naší značce a nastřádali v roce 2019 na svém bodovém kontě Subrina clubu 300 a více bodů. Nejen výhercům, ale všem, kteří jsou v naší komunitě Subrina clubu, děkujeme za jejich věrnost naší značce a již nyní můžete sbírat body do dalšího roku, kdy budeme znovu vybírat 5 výherců. Gratulujeme výhercům a věříme, že jim darované tablety udělají radost.

Výherci ročního bonusu:

Prokšová Lucie, Jabloňany
Nejedlá Zuzana, Klatovy
Holanová Tereza, Semice
Havlíková Dominika, Brno
Krahulíková Tereza, Miletice

Vánoční soutěž

Koncem roku 2019 jsme pro vás připravili soutěž o výhru v hodnotě 500 Kč na produkty značky Subrina Professional. Děkujeme všem soutěžícím, kteří nám zaslali vyplněné kartičky, které byly součástí vánočních balíčků. Kartiček se sešlo velké množství a níže zveřejňujeme deset výherců, kterým gratulujeme k výhře. Informace k vyzvednutí výhry zašleme soutěžícím v nejbližší době na jejich kontaktní údaje, které uvedli na vyplněné kartičce. Výherci budou zveřejněni také v druhém čísle časopisu SUBRINA NEWS.

Výherci soutěže o produkty SP v hodnotě 500 Kč:

– Jana Kukulová

– Alena Kantorová

– Jana Dolečková

– Petra Houdková

– Petra Cywková

– Stanislava Ptáčková

– Filip Lanča

– Lenka Janků

– Marie Koudelková

– Alice Valterová