Subrina Weekend 2024

Malá nenápadná země, ve které najdete úplně vše. Krásná příroda, malebné vesničky, kousek moře, a také sídlo výroby produktů Subrina Professional. Ano, přesně to je Slovinsko. A protože se nám ve Slovinsku moc líbí, v roce 2024 vás tam vezmeme v rámci dalšího Subrina Weekendu také. Po letech pauzy, kdy jsme se setkávali v různých koutech České republiky, je nyní pravý čas se podívat přímo do srdce značky Subrina Professional.

Ve dnech 16. – 19. května 2024 vás vezmeme do Moravských Toplic, termálních lázní, které jsou oblíbeným rekreačním komplexem ve Slovinsku. Mrkněte se na tomto videu, jak krásně tu je. Co vše vás během 4 dnů čeká?

ČTVRTEK 16. KVĚTNA 2024

Odjezd autobusem z Brna v ranních hodinách. V brzkých odpoledních hodinách příjezd do Slovinska s následným ubytováním a volným programem. Stravování bude zajištěno formou samoobslužné polopenze. Těšit se tedy můžete na bohaté snídaně i večeře v krásném prostředí lázní.

PÁTEK 17. KVĚTNA 2024

Po snídani vyrazíme s účastníky Subrina Weekendu do blízké Lendavy. Zde vás čeká prohlídka nového výrobního a skladovacího závodu ILIRIJA, kde se vyrábí produkty značky Subrina Professional. Po této prohlídce a malém občerstvení se vrátíme zpět do lázní na kadeřnický seminář, který bude plně v režii našich slovinských kolegů. Dozvíte se řadu novinek, informací a zajímavostí z kadeřnického světa značky Subrina Professional.

SOBOTA 18. KVĚTNA 2024

Sobotní program bude dle vašeho přání. Odpočinek, relax, či výlet po okolí? Záleží jen na vás, jak si užijete svůj den. Využít můžete místní termální lázně a řadu služeb, které tyto lázně nabízí. V odpoledních hodinách můžete využít i konzultací s Petrou Zámečníkovou, která ráda zodpoví vaše kadeřnické dotazy.

NEDĚLE 19. KVĚTNA 2024

V dopoledních hodinách odjezd zpět do České republiky.


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Svoji rezervaci provádějte od 25. září 2023 přes objednávkový formulář na našich webových stránkách. Kompletní cena zájezdu včetně dopravy a polopenze činí 7900 Kč. Pokud se rozhodnete jet po vlastní ose (350 km), cena bez dopravy bude 6700 Kč. Zálohová faktura ve výši 50 % celkové ceny vám bude zaslána do dvou týdnů po odeslání rezervace. V ceně zájezdu jsou zahrnuty také vstupy do hotelových bazénů včetně termálního parku. Odesláním objednávkového formuláře souhlasíte s obchodními a storno podmínkami, uvedenými v zápatí formuláře.

SLEVA NA SUBRINA WEEKEND ZE SUBRINA CLUBU

Členové Subrina clubu mohou využít svých bodů ke snížení konečné ceny Subrina Weekendu. Slevu je možné využít pouze při odeslání objednávkového formuláře, kde zájemce o Subrina Weekend zaklikne v kolonce “Chci uplatnit slevu ze Subrina clubu” možnost “ANO”. Na pozdější žádosti o slevu nebude brán zřetel.

Bodové hranice:

200 bodů v Subrina clubu – sleva 500 Kč na Subrina Weekend
400 bodů v Subrina clubu – sleva 1000 Kč na Subrina Weekend
600 bodů v Subrina clubu – sleva 1500 Kč na Subrina Weekend
800 bodů v Subrina clubu – sleva 2000 Kč na Subrina Weekend

Pozn.: maximální využitelná bodová hranice je 800 bodů. Nelze kombinovat bodové hranice.

BLIŽŠÍ INFORMACE

Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, kde budeme informace postupně aktualizovat a přinášet bližší podrobnosti. Pro dotazy ohledně Subrina Weekendu volejte na telefonní číslo 739 050 146 nebo pište na e-mail veronika.traxler@subrinaprofessional.cz. A jeden tip: Nezapomeňte si zajistit individuálně pojištění léčebných výloh.


Objednat se na Subrina Weekend