Úvod 9 Články 9 Základní informace k barvám Demi-permanent Colour 2024

Základní informace k barvám Demi-permanent Colour 2024

od | 24.01.2024 | Články

Demi-permanentní barvy patří mezi stálice v sortimentu Subrina Professional. Čas od času je však potřeba posouvat produkty na vyšší úroveň a přesně to nyní nastává u oblíbených “demíček”. V průběhu ledna tak začínáme s obměnou na nové Demi-permanent Colour 2024. Níže si odpovíme na základní otázky, které vás – kadeřníky, nejvíce zajímají.

Proč dochází ke změně?
Odpověď je jednoduchá – vylepšili jsme složení barev. Oproti původním barvám se nové barvy liší v tom, že mají výhradně veganské složení. Zároveň barvy obsahují 90 % přírodních složek, což odráží náš závazek k přirozenějšímu a ekologičtějšímu přístupu k péči o vlasy.

Můžou se staré odstíny a nové odstíny míchat mezi sebou?
Zde vztyčujeme velký zdvižený prst. Míchání starých odstínů s novými Demi-permanent Colour 2024 NEDOPORUČUJEME, a to právě z důvodu odlišného složení těchto dvou barev. Pro optimální výsledek mezi sebou míchejte pouze nové odstíny barev.

Jak je to s nástupem těchto barev?
Nástup nových barev bude postupný, a to v závislosti na tom, jak se budou na skladě tenčit zásoby jednotlivých odstínů starších “demíček”. Již nyní jsou na e-shopu k zakoupení první čtyři odstíny (10/2, 10/32, 9/6 a 9/65). Další odstíny budou postupně přibývat a zároveň budou nahrazovat staré odstíny barev. Oficiální představení barev proběhne v květnu ve Slovinsku na Subrina Weekendu. Právě tam můžete jet i vy! Stačí se zaregistrovat ZDE.

Jaké jsou výhody nových barev?
Nové barvy si rychle zamilujete, a to díky neuvěřitelnému lesku nebo složkám, které posilují vlasy. O veganském složení jsme psali již výše, ale určitě vás zajímá i nová technologie AminoPlex, díky které dosáhnete až o 20 % delší stálosti barvy. Z čeho se tato technologie skládá se dozvíte podrobněji ZDE. A ještě tu máme jedno velké plus. Naše technoložka, Petra Zámečníková, již nové barvy vyzkoušela a kromě všech popsaných výhod pro ni mají ještě jedno velké pozitivum, a to, že krásně voní, což je zapříčiněno systémem AromaGuard.

Kolekce Underground a nové barvy?
Nová kolekce značky Subrina Professional s názvem Haute Underground přináší řadu účesů, při kterých byly nové Demi-permanent Colour 2024 použity. Na kolekci a úžasné odstíny se můžete podívat ZDE. Právě kolekce a nové demi-permanentní barvy budou hlavním bodem květnového Subrina Weekendu.

Máte nějaké další dotazy?
V tom případě nás neváhejte kontaktovat. Ať už na e-mailu info@subrinaprofessional.cz nebo ve fóru, kde se na vaše dotazy těší naše technoložka.