Profesionální kosmetika nejen pro profesionály

Ať už jste nebo nejste kadeřníkem, jste tady správně. I když, jak už název napovídá, je značka SUBRINA PROFESSIONAL zaměřená hlavně na profesionály, na své si zde přijdou i všichni ostatní, kterým není péče o jejich vlasy lhostejná. Řady přípravků pro domácí použití se totiž neustále rozrůstají.

V našem sortimentu najdete několik produktových řad rozdělených nejen podle účelu použití, ale také podle konkrétních typů vlasů. Protože nejsou vlasy jako vlasy, připravili jsme pro každý z jejich typů přípravky „na míru“, které splňují jeho specifické požadavky a náročnost na péči. A když si nebudete jisti, s výběrem vám rádi pomůžeme.

Za vznikem značky se skrývá slovinská společnost ILIRIJA d.d. se sídlem v Ljubljani, která tuto kosmetiku expanduje do celé řady evropských zemí. Do České republiky pak značku dovážíme my – výhradní distributor
ILIRIJA CZ, s. r.o., Třebíč. 

Firma ILIRIJA CZ, s.r.o. garantuje, že výrobky Subrina Professional jsou vysoce kvalitní a neohrožují lidské zdraví.

Zároveň naše firma obdržela od společnosti CVNK certifikát, kterým se mohou pochlubit firmy, jenž nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů na internetu.

Jak šel čas:

Od čisticích prostředků až po vlasovou kosmetiku

VZNIK FIRMY

Založení firmy, tehdy pod názvem GOLOB & CO. Hlavní produkcí tenkrát byly čisticí prostředky na kůži a obuv.

ROZŠÍŘENÍ VÝROBY

Spolumajitelem firmy se stal vynikající chemik IVAN ROZMAN a rozšířil sortiment o výrobu svíček, mýdel a pracích prášků.

ZAČÁTEK VÝROBY VLASOVÉ KOSMETIKY

Přejmenování společnosti na ILIRIJA. Nejdůležitější okamžik pro budoucnost – začala výroba vlasové kosmetiky.

SLOUČENÍ FIREM

Firma byla sloučena s Vedrog Cosmetics Copany a přejmenována na ILIRIJA VEDROG. V té době už byla hlavní výrobou vlasová kosmetika, ale stále zůstala i čisticí chemie a svíčky.

ZAČÁTEK EXPORTU ZBOŽÍ

Slovinsko se stalo samostatným státem. Firma, v té době už ILIRIJA d.d.,začala expandovat do všech balkánských zemí a nakonec i do střední a východní Evropy.

SUBRINA PROFESSIONAL V ČR

Výhradní zastoupení pro ČR jsme získali my - ILIRIJA CZ.

KADEŘNÍCI:

Všechny přípravky SUBRINA PROFESSIONAL zakoupíte na našem e-shopu, v síti vybraných velkoobchodů či u našich obchodních zástupců. Nezapomeňte se na e-shopu zaregistrovat – můžete pak nakupovat za zvýhodněné velkoobchodní ceny.

OSTATNÍ:

Stojíme si za tím, že nejlepší je vždy nechat si poradit od odborníka. Proto žádné naše produkty nejsou dodávány do široké spotřební sítě. 
Přípravky určené pro domácí použití můžete tedy zakoupit u svého kadeřníka, který se značkou pracuje a doporučí vám ten nejlepší produkt vhodný právě pro typ vašich vlasů, nebo na našem e-shopu.