E-SHOP

Nejen na našem studiu, ale také jinde po celé České republice, pořádáme během roku řadu kadeřnických školení a seminářů. Věnujeme se především vzdělávání těch, kteří se značkou SUBRINA PROFESSIONAL pracují, ale nezapomínáme ani na kadeřníky a kadeřnice, kteří o ní teprve uvažují.Pokud máte jakýkoli odborný kadeřnický dotaz nebo otázku týkajíci se produktů SUBRINA PROFESSIONAL, jejich složení, pracovních postupů či aplikace, nebojte se obrátit na náš profesionální kadeřnický tým. Se vším, co bude v našich silách, vám rádi poradíme i pomůžeme..:-) 

 

Regionální semináře

Nepotřebujete individuální přístup, ale zajímají vás třeba aktuální trendy nebo co je u nás nového? Chcete si poslechnout také poznatky svých kolegů kadeřníků? Pak jsou pro vás to pravé regionální semináře, které během roku pořádáme v různých městech po celé republice. Na 2. pololetí roku 2018 jsme pro vás připravili následující:

ECHOES

V letošním roce nově uvedená linie ECHOES, která splňuje požadavky zdravého životního stylu, přináší i nové barvy na vlasy. Pro dosažení žádaných výsledků barvení je potřebné absolvovat základní školení na barvení těmito barvami. 

S barvami ECHOES můžete dosáhnout výborných výsledků nejen při barvení, ale také v mimořádné péči o vlasy. 

Vybrat si termín

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Pozadu nezůstanou ani oblíbené semináře na téma Společenské účesy. Představíme aktuální trendy a načerpáte nové inspirace. Naučíte se krok za krokem postupy účesů za pomoci podložek, sítěk, copů, ale i bez nich. Seminář je rozdělený na teoretickou část (pracují technologové) a praktickou část (pracují kadeřníci na cvičných hlavách za dohledu technologů). 

Cena: 
Pro ty, kteří se účastní teoretické části 800 Kč. 
Pro ty, kteří absolvují teoretickou i praktickou část 1500 Kč.  

Vybrat si termín

NENÍ BLOND JAKO BLOND 2

V tomto školení navazujeme na úspěšný seminář „Není blond jako blond I“. Seminář je rozšířen o nové techniky pro docílení perfektních blond odstínů s barvami UNIQUE, SENSEO, MAD TOUCH a zesvětlovači GELE BLANC a FREE HAND. 

Cena: 900 Kč 

Vybrat si termín

Individuální semináře

Chcete nás mít jenom pro sebe? :-) V našem brněnském SUBRINA STUDIU nabízíme pro zákazníky možnost individuálního školení. Budeme se věnovat jenom vám, vše v klidu probereme, předvedeme a zodpovíme každý váš dotaz. Stačí nám zavolat a domluvit si termín.

ELEMENTARY

S naší značkou teprve začínáte? Na tomto semináři vás seznámíme se vším, co o ní potřebujete vědět.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL:
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
CENA: 750 Kč

Domluvit si termín

LOOK & LEARN 

Praktický seminář zaměřený na techniky práce s našimi produkty.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
Samostatná práce na modelkách
CENA: 1500 Kč

Domluvit si termín