E-SHOP

Nejen na našem studiu, ale také jinde po celé České republice, pořádáme během roku řadu kadeřnických školení a seminářů. Věnujeme se především vzdělávání těch, kteří se značkou SUBRINA PROFESSIONAL pracují, ale nezapomínáme ani na kadeřníky a kadeřnice, kteří o ní teprve uvažují.Pokud máte jakýkoli odborný kadeřnický dotaz nebo otázku týkajíci se produktů SUBRINA PROFESSIONAL, jejich složení, pracovních postupů či aplikace, nebojte se obrátit na náš profesionální kadeřnický tým. Se vším, co bude v našich silách, vám rádi poradíme i pomůžeme..:-) 

 

Regionální semináře

Nepotřebujete individuální přístup, ale zajímají vás třeba aktuální trendy nebo co je u nás nového? Chcete si poslechnout také poznatky svých kolegů kadeřníků? Pak jsou pro vás to pravé regionální semináře, které během roku pořádáme v různých městech po celé republice. Na 1. pololetí roku 2019 jsme pro vás připravili následující semináře:

CUT AND COLOUR 2019

V semináři Cut and colour vás čeká představení kolekce pro rok 2019. Dozvíte se, co je aktuálně trendy, krok po kroku si představíme nové střihy a barvení a popovídáme si o nových recepturách. Nenechte si ujít nové poznatky a inspirace.  

Vybrat si termín

NENÍ BLOND JAKO BLOND 2

V tomto školení navazujeme na úspěšný seminář „Není blond jako blond 1“. Seminář je rozšířen o nové techniky pro docílení perfektních blond odstínů s barvami UNIQUE, SENSEO, MAD TOUCH, ECHOES a zesvětlovači GELE BLANC a FREE HAND. 
 
Dozvíte se, jak správně postupovat při dosažení fenomenálního blond odstínu a jaké produkty SUBRINA PROFESSIONAL zvolit.


Cena: 900 Kč 

Vybrat si termín

ECHOES

V loňském roce uvedená linie ECHOES, která splňuje požadavky zdravého životního stylu, přináší i nové barvy na vlasy. Čekají vás informace o celé řadě ECHOES, projdeme mj. techniku Bronde a dozvíte se nové technické vychytávky a doporučení.


Pro dosažení žádaných výsledků barvení je potřebné absolvovat základní školení na barvení těmito barvami.

Vybrat si termín

SVATEBNÍ ÚČESY

Načerpejte jarní inspiraci na oblíbeném semináři na téma Svatební účesy. Ukážeme vám, jak připravit nádherné účesy s květinami, ale i bez nich. Seminář je rozdělený na dopolední teorii (pracují technologové) a odpolední praxi (pracují kadeřníci na cvičných hlavách za dohledu technologů). 

Cena: 800 Kč (dopolední teorie)
        1500 Kč (vč. praxe) 

Vybrat si termín

Individuální semináře

Chcete nás mít jenom pro sebe? :-) V našem brněnském SUBRINA STUDIU nabízíme pro zákazníky možnost individuálního školení. Budeme se věnovat jenom vám, vše v klidu probereme, předvedeme a zodpovíme každý váš dotaz. Stačí nám zavolat a domluvit si termín.

ELEMENTARY

S naší značkou teprve začínáte? Na tomto semináři vás seznámíme se vším, co o ní potřebujete vědět.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL:
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
CENA: 750 Kč

Domluvit si termín

LOOK & LEARN 

Praktický seminář zaměřený na techniky práce s našimi produkty.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
Samostatná práce na modelkách
CENA: 1500 Kč

Domluvit si termín