E-SHOP

Nejen na našem studiu, ale také jinde po celé České republice, pořádáme během roku řadu kadeřnických školení a seminářů. Věnujeme se především vzdělávání těch, kteří se značkou SUBRINA PROFESSIONAL pracují, ale nezapomínáme ani na kadeřníky a kadeřnice, kteří o ní teprve uvažují.Pokud máte jakýkoli odborný kadeřnický dotaz nebo otázku týkajíci se produktů SUBRINA PROFESSIONAL, jejich složení, pracovních postupů či aplikace, nebojte se obrátit na náš profesionální kadeřnický tým. Se vším, co bude v našich silách, vám rádi poradíme i pomůžeme..:-) 

 

Regionální semináře

Nepotřebujete individuální přístup, ale zajímají vás třeba aktuální trendy nebo co je u nás nového? Chcete si poslechnout také poznatky svých kolegů kadeřníků? Pak jsou pro vás to pravé regionální semináře, které během roku pořádáme v různých městech po celé republice. Na 1. pololetí roku 2018 jsme pro vás připravili následující:

DIVINE - kolekce 2018

Na semináři vám odhalíme:
JAK UDĚLAT Z ŽENY BOHYNI
5 KROKŮ K DOKONALÉMU ÚČESU
JAK NA ČISTÉ NĚŽNÉ STŘIHY
V ČEM SPOČÍVÁ REVOLUCE
V BARVICÍM SYSTÉMU

Mimo jiné představíme zcela novou barvicí linii ECHOES, díky které se vrátíme zpět ke kořenům. Do doby, kdy lidé důvěřovali pouze přírodě.

Poznáte, že chemie už v barvení vlasů není to nejdůležitější. Moc čisté přírody je mnohem větší. Barvy na vlasy ECHOES s přírodními látkami v BIO kvalitě vás o tom přesvědčí.  

Vybrat si termín

CELODENNÍ DIVINE WORKSHOP - kolekce + praxe na modelkách

Chcete si vyzkoušet účesy z božské kolekce DIVINE v praxi? U nás na studiu se do nich pustíme pěkně zčerstva hned po skončení teoretického semináře.

Celodenní školení se bude skládat ze dvou bloků - dopoledního představení nové kolekce a trendů pro rok 2018 a odpolední praxe na modelkách.
Kdo má zájem zúčastnit se pouze dopolední teorie, klidně může. Když už u nás na studiu ale budete, doporučujeme využít své šance a užít si s námi naplno celý den...:-)

Celoddení seminář zahrnuje:
seznámení s kolekcí 2018 (teorie)
praxe na modelkách
občerstvení

Cena: 1499 Kč  


Dopolední seminář zahrnuje:
seznámení s kolekcí 2018 DIVINE (pouze teorie)

Cena: 499 Kč 


Vybrat si termín

Individuální semináře

Chcete nás mít jenom pro sebe? :-) V našem brněnském SUBRINA STUDIU nabízíme pro zákazníky možnost individuálního školení. Budeme se věnovat jenom vám, vše v klidu probereme, předvedeme a zodpovíme každý váš dotaz. Stačí nám zavolat a domluvit si termín.

ELEMENTARY

S naší značkou teprve začínáte? Na tomto semináři vás seznámíme se vším, co o ní potřebujete vědět.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL:
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
CENA: 750 Kč

Domluvit si termín

LOOK & LEARN 

Praktický seminář zaměřený na techniky práce s našimi produkty.

Sortiment výrobků SUBRINA PROFESSIONAL
řady HAIR CODE, PHI, COLOUR
Vlasový vzorník:
permanentní barvy UNIQUE, demipermanentní barvy SENSEO
Barvicí systém
Samostatná práce na modelkách
CENA: 1500 Kč

Domluvit si termín