E-SHOP

Nejen na našem studiu, ale také jinde po celé České republice, pořádáme během roku řadu kadeřnických školení a seminářů. Věnujeme se především vzdělávání těch, kteří se značkou SUBRINA PROFESSIONAL pracují, ale nezapomínáme ani na kadeřníky a kadeřnice, kteří o ní teprve uvažují.Pokud máte jakýkoli odborný kadeřnický dotaz nebo otázku týkajíci se produktů SUBRINA PROFESSIONAL, jejich složení, pracovních postupů či aplikace, nebojte se obrátit na náš profesionální kadeřnický tým. Se vším, co bude v našich silách, vám rádi poradíme i pomůžeme..:-)

 

Semináře

Celosvětová pandemie ovlivnila také plánované semináře pro rok 2020. Očekávané semináře se Sanjou Karasman jsou přesunuty na nový termín pro rok 2021. Informace k dalším seminářům budou postupně aktualizovány. Nyní přinášíme seznam tří seminářů, které by měly proběhnout v říjnu 2020 na téma Podzimní trendy, v níž se dozvíte řadu informací o nových odstínech Senseo, představíme vám, co umí nový PLEX Lightener a projdeme si zpětně kolekci pro rok 2020.

Datum Čas Místo a pořadatel Seminář Telefon Kontakt
           

LOOK AND LEARN SE SANJOU KARASMAN

V pátek 16. dubna vás na semináři LOOK AND LEARN čeká představení kolekce pro rok 2020 s názvem GEN Z. Seminářem vás provede přímo autorka této kolekce, Sanja Karasman, díky níž se dozvíte více o technikách barvení, které kolekci provází. Nebude chybět ukázka na modelech, představíme si nové produkty značky SUBRINA PROFESSIONAL a uvidíte také ukázku zbrusu nové techniky barvení s názvem PIXEL, která byla použita pro kalendář SUBRINA PROFESSIONAL pro rok 2020.

Kde: Brno, Hotel Avanti, kongresový sál

Kdy: 16. dubna 2021 

Cena: 490 Kč

Přihlaste se na seminář na telefonním čísle 568 851 060 nebo na bezplatné lince 800 101 139. Případně se můžete přihlásit také na e-mailu firma@subrinaprofessional.cz. 

  

ZRUŠENO

SEMINÁŘ REFRESH

Chcete si oživit vědomosti z kadeřnického oboru např. po mateřské dovolené? Chcete mít svého technologa jen pro sebe a projít s ním věci, které vás zajímají? Právě pro vás je určen seminář REFRESH. Ten přizpůsobíme přímo vašim potřebám! Během dopoledne si probereme teorii základů barvícího systému, barvící techniky, trendové blond odstíny, pánské a dámské základy střihu a pobavíme se o produktech na péči a styling. Odpoledne si pak tyto témata ukážeme v praxi. Pokud si přejete projít jen teoretickou část dopoledne, cena tohoto školení je 500 Kč. Celodenní cena s dopolední teorií a odpolední praxí na modelkách je stanovena na 1500 Kč.

Kde: Brno, Kadeřnické studio Subrina Professional

Doba trvání: 9:00 hod. – 17:00 hod.

Cena: teorie 500 Kč, teorie + praxe 1500 Kč

Tento individuální seminář si můžete objednat na telefonním čísle 530 310 765 nebo 739 654 593. 

ZRUŠENO

WORKSHOP SE SANJOU KARASMAN

Ihned následující den, tedy 17. dubna, vás čeká WORKSHOP se Sanjou Karasman. Právě Sanja vás provede celým seminářem a za její asistence si vyzkoušíte přímo v praxi na modelkách nové střihy i techniky barvení, které jsou aktuálně trendy. Ti, kteří chtějí poznat práci Sanji blíže, mají nyní ojedinělou příležitost. Kapacita workshopu je pouze 12 míst, a tak neváhejte s přihlášením na tuto báječnou událost.

Kde: Brno, Kadeřnické studio Subrina Professional

Kdy: 17. dubna 2021 

Cena: 2500 Kč

Přihlaste se na seminář na telefonním čísle 568 851 060 nebo na bezplatné lince 800 101 139. Případně se můžete přihlásit také na e-mailu firma@subrinaprofessional.cz. 

SEMINÁŘ PRO ABSOLVENTY

Jsi čerstvý absolvent? Necítíš se na to jít rovnou do pracovního procesu? Nebyly ti některé otázky během studia zodpovězeny? Právě pro tebe jsou tu naši technologové, kteří tě seznámí se značkou Subrina Professional, proberou s tebou základy barvícího systému a ukážou klíč ke všem produktům a jejich použití. Celý den u sebe budeš mít technologa, který se bude věnovat jen tobě nebo malé skupině účastníků. Během dopoledne si probereme teorii a odpoledne si ji předvedeme na modelkách v praxi.  A pozor, seminář pro absolventy je zcela ZDARMA.

Kde: Brno, Kadeřnické studio Subrina Professional

Doba trvání: 9:00 hod. – 16:00 hod.

Seminář ZDARMA

Účast na semináři objednávejte na telefonním čísle 530 310 765 nebo 739 654 593