E-SHOP

SUBRINA WEEKEND 2018 je za námi

Další ročník SUBRINA WEEKENDU je minulostí. Tentokrát jsme vás vzali přímo do srdce naší společnosti, do Slovinska. Více než 50 kadeřníků a kadeřnic našlo ve dnech 10. – 13. května 2018 zázemí v krásném 4* hotelu v Čateži a nejočekávanějsí událost roku si nevymohli vynachvalit.

 

Co vše účastníci zažili?

 

Cesta do Čateže byla zpříjemněna krátkou zastávkou ve městě Laško, kde návštěvníky čekala zajímavá exkurze v místním pivovaru. V průběhu pátečního dne byli účastnici SUBRINA WEEKENDU seznámeni s novými technikami barvení a s novými barvami ECHOES. Programem provázeli dva zkušení členové týmu SUBRINA PROFESSIONAL Boris Dragan a Rok Klemenčič. Návštěvníci SUBRINA WEEKENDU se tedy učili od opravdových mistrů, kteří se rádi podělili o nové zkušenosti a vychytávky a velmi ochotně odpovídali na dotazy z řad kadeřnic.

 

 

  

 

Sobotní den byl ve znamení techniky barvení z kalendáře 2018. K vidění byly zajímavé kombinace barev zaměřené hlavně na pastelove odstíny a střihy na krátké vlasy. Pozadu nezůstal ani doprovodný program. Návštěva vinného sklípku či místních jeskyní nebo využití aqua parku. I to zažili aktéři SUBRINA WEEKENDU 2018.

Vaše ohlasy

 

“Jsem absolutně spokojená. Víkend ve Slovinsku se povedl po všech směrech. Ať už co se týče ubytovaní, bezvadného jídla či samotného školení. Vše bylo velmi dobře vysvětleno a dozvěděla jsem se řadu nových věcí, které nyní mohu použít v praxi.” Alexandra Kouřilová

 

“Velmi mě překvapili sympatičtí školitelé a překladatelé. Odnesla jsem si hlavně informace o nových barvách ECHOES a také poznala nové přátele. Byla jsem nadšená i z doprovodeného programu. Návštěva krásných jeskyní i vinného sklepa se opravdu velmi povedla!” Tereza Růžičková

 

“Účasti na SUBRINA WEEKENDU vůbec nelituji. Bylo to úžasné. Opravdu nemám co vytknout.” Jana Boučková

 

  

 

 

Podívejte se, jaký byl SUBRINA WEEKEND 2017.