Subrina Weekend

SUBRINA WEEKEND 2019 je za námi

Další ročník Subrina Weekendu je minulostí. Třídenní akce na hotelu Jezerku byla plná střihů, účesů, inspirace, ale i zábavy a poznání nových přátel. Program začal v pátek přivítáním účastníků a poté se již účastníci zapojili do zábavné hry s názvem Subrina Games. Tříhodinový blok přinesl řadu úsměvných zážitků a účastníci se mezi sebou velmi dobře během prvního dne poznali. K tomu přispěl i tématický hudební večer, na kterém jsme mohli spatřit módní výstřelky typické pro období 60. let.

Sobotní dopoledne bylo věnováno individuálnímu programu účastníků, kteří mohli využít možnosti krásného hotelu Jezerka a svůj čas vyplnit sportem či relaxací. Odpoledne se všichni aktéři přesunuli do Kongresového sálu, aby se zúčasnili ukázky společenských účesů, kterou svým programem zpestřila Boženka Davidová Volavá, která návštěvníkům vysvětlila, jak může tradiční čínské umění feng-šuej promluvit do vašeho líčení a vzhledu. Poté již přišla na řadu show Subrina teamu s řadou barev, účesů a inspirací. Sobotní program pak zakončila talk show Káji Pavlíčka, který přinesl nové poznatky z módního oboru a návštěvníky seznámil s tím, co je aktuálně trendy.

Subrina Weekend byl v neděli zakončen ukázkou pánských střihů a účesů, kdy hlavním aktérem byl bosenský barber Alen Demirovic a vedoucí akademie Subrina Professional, Sanja Karasman. Působivé představení zahraničních hostů bylo velmi inspirativní a divákům přineslo jistě nové poznatky do jejich práce.

                     

Věříme, že si návštěvníci odvezli řadu zážitků, inspirací a nových přátel. Děkujeme také všem partnerům, účinkujícím a všem pracovníkům z rodiny Subriny, kteří přispěli k hladkému a pohodovému průběhu celého víkendu, bez nichž by se tato ojedinělá událost nemohla konat.

Poděkování: 

Jana Kobylinská, Tomáš Polák – DJ Polda, Boženka Davidová Volavá, Kája Pavlíček, Sanja Karasman, Alen Demirovic, oblečení pro modelky – Steilmann, modelky a modelové, masteři SP, kadeřnice studia SP v Brně, obchodní zástupci, překladatel PhDr. Petr Mainuš, fotografové: Tomáš Halouzka, Štefan Paralič.

Fotogalerie ze SW 2019!