E-SHOP

SUBRINA WEEKEND 2019 se blíží

V roce 2019 se sejdeme na přehradě Seč, na hotelu Jezerka, kde nás čekají tři dny našlapané skvělými hosty, novými inspiracemi, relaxací, zábavou a novými přáteli.

Kdy: 24. – 26. května 2019

Kde: Hotel Jezerka, přehrada Seč

 

     

 

V krátkosti si přiblížíme, co vás v květnu na hotelu Jezerka čeká:

  • Show SUBRINA teamu – jedinečná možnost seznámit se s celým týmem SUBRINA PROFESSIONAL CZ. Ojedinělá ukázka umění masterů a technologů, při které načerpáte nové poznatky a inspiraci.

 

  • Vystoupení zahraničních hostů – na Seč dorazí Sanja Karasman (vlevo), kreativní vedoucí akademie SUBRINA PROFESSIONAL, která společně s kolegou Alenem Demirovicem (vpravo) předvede show plnou pánských střihů.

     

  • Ukázka oblíbených společenských a svatebních účesů – masteři značky SUBRINA PROFESSIONAL CZ, Bronislava Danielová a Radka Tejklová vás nechají nahlédnout pod pokličku přípravy nádherných svatebních účesů. Jako hosta si k sobě pozvali Boženku Davidovou Volavou (vlevo), která vám ukáže líčení dle tradičního čínského učení feng-šuej.

     

  • Módní přehlídka znamého stylisty Káji Pavlíčka (vpravo), který vám velmi ochotně poradí s výběrem vašeho šatníku a prozradí vám, co je v současné době trendy.

 

  • Relaxace a využití veškerých možností hotelu – wellness, aqua centrum, spa či velmi oblíbené masáže.

 

  • Seznámení se mezi sebou formou zábavy a her.  Taneční večer pro účastníky SUBRINA WEEKENDU.

 

Součástí ceny za SUBRINA WEEKEND je ubytování v hotelu Jezerka, plná penze a vzdělávací program.

Cena:

3900 Kč – zlatá pozice v Subrina clubu

4200 Kč – stříbrná pozice v Subrina clubu

4500 Kč – člen Subrina clubu

4800 Kč – plná cena

Nutnost uhrazení do 31. ledna 2019.

Přihlášky na SUBRINA WEEKEND zasílejte na e-mail firma@subrinaprofessional.cz nebo se přihlašte na telefonním čísle 800 101 139. 

Podívejte se, jaký byl SUBRINA WEEKEND 2018.