Úvod 9 Poslední trendy 9 Účesová kolekce 2016 – COLOUR EQUILIBRIUM

Účesová kolekce 2016 – COLOUR EQUILIBRIUM

od | 10.05.2017 | Poslední trendy

ŽLUTÝ OPAL

Žlutý opal je záhadný kámen emoční stability. Jeho energie jsou pulsující a vášnivé, avšak jemné a něžné. Často se používá k zesílení pozitivních emocí. Opal zvýrazňuje představy a sny a provází jejich majitele na tajemných cestách do psychického světa. Podněcuje představivost, kreativitu a pomáhá realizovat sny. Žlutý Opal také zvedá náladu a rozjasňuje srdce.

MODRÝ EUCLASE

Modrý Euclase, známý jako Kámen štěstí, je vzácný a velmi žádaný nerost. Křišťálový Euclase je proslulý svojí modrou barvou, od velmi světle modré až po tmavou. Zvyšuje pocit štěstí stimulací aktivity a jeho energie je jako tekoucí řeka. Pomáhá dosáhnout cílů a stanovených hranic v jakékoliv oblasti. Probouzí kreativitu a zlepšuje komunikaci.

ZELENÝ CHYRSOCOLLA

Zelený Chyrsocolla je kámen komunikace. Jeho podstatou je umocňovat vjemy, dodávat sílu a vzdělávat. Klid jeho barvy uvolňuje negativní energii, uklidňuje, a nechává pravdu a vnitřní moudrost vyplout na povrch. Mírumilovný kámen zdůrazňuje sílu slova a akce, probouzí soucit a posiluje charakter.

FIALOVÝ SPECTROLIT

Fialový Spectrolit je nejcennější a nejvzácnější z labradoritů. Pro tento nádherný polodrahokam je charakteristická hra barev. Spectrolit se vyznačuje širokou škálou různých odstínů barev. Když kámen natáčíte pod různými úhly světla, můžete vidět úžasné nečekané záblesky různých odstínů. Fialový Spectrolit je jedním z nejmocnějších obránců království nerostů, ochraňující auru a přírodní energie.

ORANŽOVÝ GARNET

Oranžový Garnet, známý jako Sluneční Garnet, je jednou z méně rozšířených a vzácnějších variant Garnetu. Jeho povzbuzující teplo vyzařuje v odstínech oranžové, občas s lehkým hnědým nádechem, v celé barevné škále od barvy zralých broskví až po tmavší červenooranžovou. Zlepšuje analytické a racionální myšlení. Také stimuluje kreativitu a energii, povzbuzuje v plnění snů. Je to perfektní kámen pro umělce, spisovatele, tanečníky, herce a ostatní, kteří se vyjadřují svojí kreativitou.

ČERVENÝ BERYL

Červený Beryl je vzácný, nevšední kámen vášně a psychické vitality. Je nejpřitažlivější a nejpopulárnější ze všech nerostů díky svým rozmanitým barvám a je známým drahokamem. Jeho metafyzická energie z něj dělá perfektní křišťál, poskytující moudrost a sebeovládání. Vyjadřuje cílevědomost a kuráž a podněcuje ke zdolávání všech nežádoucích překážek.

Doplňková kolekce – Budoir 2016

Doplňková kolekce pro rok 2016 inspirovaná hvězdami starých černobílých filmů.