Úvod 9 Vše o projektu – kadeřník 21

Vše o projektu – kadeřník 21

Pro Ty z Vás, kteří nezavírají oči před budoucností a kladou si otázky, které směřují k možnostem osobního i profesního rozvoje, jsme připravili nový koncept nazvaný KADEŘNÍK 21. STOLETÍ.

Již jsme si notoricky zvykli na to, že „VŠE“ je na internetu. Jestliže podvědomě souhlasíte, tak proč na internetu ještě není Váš salon? Proč nenabízíte své služby na internetu a nevyužíváte největší tržiště dneška?  Předpokládáme, že většina z Vás o tom už tak trochu uvažovala nebo uvažuje. Jestli jste nakloněni této myšlence a rádi byste měli vlastní web, pak Vám podáváme pomocnou ruku. Název tak trochu souvisí s tím, že současná doba, tj. 21 století, je charakteristická rychlým rozvojem informačních technologií a především internetu. Proč neuchopit tuto příležitost tak, aby Vám pomáhala ve Vašem podnikání, usnadnila Vám přístup ke vzdělávání, vylepšila ekonomiku a zvýšilaprestiž Vašeho salonu a umožnila rychle a pravidelně komunikovat s Vašimi zákazníky.

1. Vlastní webové stránky

Vlastní webová stránka je doslova povinností každého podnikatele.

Vytvoříme Vám vlastní webovou stránku a necháme Vás ji 2 měsíce zdarma testovat. Vaše požadavky ohledně změn na Vašem webu Vám budeme aktualizovat tak, jak budete sami potřebovat. Po dvou měsících se rozhodnete, jestli Vaše webové stránky chcete provozovat dále nebo je zrušit.

2. Elektronická komunikace s Vašimi zákazníky

Péči o zákazníky významně ovlivňuje hodnotná komunikace s nimi.

Umožníme Vám automatizovat elektronickou komunikaci s Vašimi zákazníky. Pokud nám sdělíte se souhlasem Vašich zákazníků jejich emailové adresy, budeme jim Vašim jménem zasílat nabídky služeb, rady jak pečovat o vlasy, vaše akce na salonu apod.

3. Podpora prodeje na Vašem salonu

Prodej přípravků na salonu může přinést nemalý ekonomický přínos.

Pomůžeme Vám vytvářet prodejní kampaně tak, aby Vaši zákazníci dostávali ty správné informace a výrobky u Vás rádi nakupovali. Prodejní kampaně budeme s Vaším svolením zasílat Vaším zákazníkům.

Všechny tyto kroky povedou k tomu, že:

–  poroste kredit a prestiž Vašeho salonu

–  podpoříte návštěvnost Vašeho salonu

–  zvýšíte důvěru Vašich zákazníků

–  rychle poroste Váš počet bodů v SUBRINA CLUBU

–  získáte hodnotnější prémium bonusy dle vašich potřeb

–  zlepšíte ekonomiku Vašeho salonu

Kolik vás to bude stát:

První 2 měsíce svůj web testujete nezávazně a zcela ZDARMA. Poté hradíte pouze minimální poplatek 1000 Kč související s provozem domény a pronájmem webového prostoru.

Jestliže vás tato nabídka zaujala, pojďte svému úspěchu naproti a vyplňte registrační formulář.